Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Össze fognak veszni a hörik?

Össze fognak veszni a hörik?

Figyelt kérdés
Van egy dzsungim lány lassan 5 hónapja,szeretnék mellé egy fiút venni csak félek hogy össze vesznek...
2009. ápr. 22. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Biztos h össze fognak verekedni, nekem is két hörcsögöm van (bár azok aranyhörcsögök) és elég sokat verekednek. Néha sebesre harapják egymást és hallottam már olyat is, h megölni is képesek egymást. Szóval én nem ajánlanám, hogy vegyél mellé egy másik hörcsögöt, mert ha teljesen idegenek egymás számára akkor tényleg durva dolgok lesznek...Az enyémek egy alomból valók és mégis..
2009. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én máshol azt hallottam hogy a testvérek verekednek de a külön alomból származóak nem.De azért köszi!Légyszi olyan írjon akinek dzsungija van!
2009. ápr. 22. 18:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Voltak dzsungijaim, először hárman voltak ebből kettő tesó egy meg másik alom...Először a tesók közül az egyiket majdnem megölték kiszedtem...Pár hónap múlva ki kelett szednem azt is. Szal mind külön voltak. Sztem ne rakd őket össze.
2009. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Oks...:( kár..Köszi!
2009. ápr. 22. 18:14
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezt ellehet kerülni ha esetleg egymáshoz nyújtom őket,biztos veszekedni fognak?
2009. ápr. 22. 18:16
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem tesok vannak, és imádják egymást, nyalja az egyik a másikat, nagy a szeretet, és most lesznek picik, nagyon rem hogy nem lesz gond hogy egyalaomból vannak:S csak mikor elhoztam őket még nem tudtam a nemüket, és akkor tudtam meg mikor épp...:D
2009. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Szia

Ha venni akarsz hozzá olyan időst, vegyél, mint a lány hörcsög. És szagoltatni kell egymást és egy idő után, megszokják egymást. De ha kicsiket is akarsz, külön kell tenni a fiút, mert meg fogja enni a kicsiket. Ha akarsz tudni még valamit bátran kérdezhetel nekem rengeteg dzsungáli hörcsögöm volt.

Szia

2009. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi!Most akkor szét kell tenni a fiút vagy nem?
2009. ápr. 23. 06:28
 9/20 anonim ***** válasza:

:D uccso vok

a vélemények látod megoszlanak..sztem kikell próbálni, hogy a tieid épp hogy viszonyulnak majd egymáshoz. Ha szerencséd van akkor úgy mint az enyémek:)

2009. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)!!!
2009. ápr. 23. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!