Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor kérnétek egy új állatot?

Mikor kérnétek egy új állatot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h elpusztult a hörim és naon hiányzik és majd szeretnék újjat csak nem tom mikor lehet h most kéne h elfelejtese a bánatot vagy később?
2009. ápr. 11. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mar hianyzik akkor kerjel masikat! Ha nekem is meghalna a draga horikem, biztos, hogy meg masnap vennek egy masikat, hogy potoljam a hianyat! :D
2009. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszodat
2009. ápr. 11. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hörcsögöm volt 1héten pusztult el mind2 az 1ik megfázhatott és elkapta a másik hörcsög de ő bírta pár napig.

Azóta lett 1 bnőm és nemigazán látná szívesen a hörcsögöt a szobában.

de személyem szerint 1hónap után már mennék a másik 2 hörcsögért.:D

17/F

2009. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Hé húsvét van, ma reggel a piacon jártam és az újságos egy nyullal fogadott a vállán amit akkor vett új kedvncnek...ez az ünnep kiválló alkalom az új állat kérésére! Itt a tavasz! Ne várj...

A régi hörcsögöd biztos nagyon szeretted ahogy én is a macskámat 5 évig velem volt, és augusztusban eltávozott de a mai napig minden nap eszembe jut, de itt van velem a két kölyke és egy unokája...enyhítik a fájdalmat! egy üres macskatálat vagy hörcsögketrecet bámulni és emlékezni szörnyű de ha ott van egy új állat aki emlékeztet rá sokkal jobb:)

2009. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!!!!!!4
2009. ápr. 11. 21:46
 6/10 anonim válasza:

Nekem volt két törpehörcsögöm.Volt egy fiú a másik meg a gyereke.Az apahöri kb. 2éve nálunk volt.

A kicsi meghalt.Rá 2hétre az apa is.

Még mindig nem nyugszom bele.

Ez kb. 4 napja történt.

Mivel a törpe hörik 2-3 évig élnek azért cicát kértem.

A macskát nem lehet könnyen elveszteni.

Csak azt nem értem,hogy a pici mér halt meg.

Mert nem volt öreg.

Lehet,hogy beteg volt.

Én már kihabarodtam a hörcsögökből miután meghalt a kedvencem.

Sztm. jobb lenne ha olyan állatot választanál ami hosszabb ideig él.

2009. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat de cicám van <3!
2009. ápr. 12. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem meghalt a Kis Csuklyáspatkányom, és nagyon jó "barátok voltunk" a mai napig hiányzik (nyáron ment el) és nekem nem kell többet semmilyen állat! Nem tudnám mégegyszer átélni az hogy milyen rossz volt látni élettelen kis testét!
2009. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga dönti el.
2009. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy törpehörim van, akinek daganata van de jólvan azonban bármikor meghalhat:(Van egy macskám régóta, de egy tengerimalacom is lett hogy tudjak vele vigasztlódni:)Azért kis Szotyika nagyon fog hiányozni:(
2010. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!