Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harap meg szinte mindig...

Miért harap meg szinte mindig a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
Egy hete vettük és régen ha benyultunk befutott a kisházába!Most már annyival jobb hogy már megtudom simogatni néha de amikor elkezdi szagolgatni a kezemet akkor mindig elkezdi rágni az ujjam!a család többi tagjával is ezt csinálja!Egyébként nem fáj csak nem tudom miért van....Még nem szokott meg minket eléggé?
2009. ápr. 10. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ezt csinálja. Kap kaját,egy kicsit leáll a rágással,utánna megint kezdődik előről:S ugyhogy az éhség kizárva....talán játszik(?)
2009. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet hogy megijedt vagy nem akarja hogy megfogd.Semmi sincs kizárva.
2009. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de csak nemrég kedzte el!amikor hazajöttünk vele a boltból akkor még nem csinált semmit! mert rednszerint befutott az odújába :D nah de sztetek azért mert még nem szokott meg eléggé? várom a további válaszokat!
2009. ápr. 11. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is viszonylag új a hörim és nekem meg néha már eszik a tenyeremből de néha áttér az ujjamra de nekemegyszer régebben amikor még csak 5 napja volt meg akkor belém harapott egy mélyet ezér én amikor elkezd harapdálni akkor elhúzom a kezem...sztem azér csinálja mer kíváncsi:)
2009. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oks köszi a választ :)
2009. ápr. 13. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem szokott megharapni,bár ez hörcsög kérdése.Sokszor a nemétől is függ hogy mennyire harap. Engem az első napokba rágogatott de konkrétan nem harapott meg.Talán szokatlan neki az új hely,de az is lehet hogy kíváncsi az ízedre,de az tény hogy az én hörcsögöm a pulcsim ujját szereti a legjobban rágni!..:D..
2009. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
azért is harapdálhat mert érez vmilyen illyatot a kezeden
2009. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Állat orvos ismerősőm szerint ez azért van mert h érzi rajtad más állat szagát..vagy pedig még nincs hozzá szokva az emberekhez..:/
2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!