Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörimnek beragad a...

A törpehörimnek beragad a kaja a pofazacskójába. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik oldalra beragadhatott a kaja, van ott egy pukli, de a mérete változik, és ha masszírozom, akkor anyukám szerint feltöredezik (én nem érzek semmit).
2009. ápr. 7. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy beragadt és nem csak speizol egy kicsit? Mióta van bent a kaja?
2009. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pár napja mindig tele van a szája, változó mértékben, de csak az egyik oldalra pakol, és elég egybeállónak tűnik ami bent van.

Most jut eszembe, mindig, amikor kiengedtem az ülőgarnitúrára, kipakolt mindent. Megpróbálom, hátha :)

2009. ápr. 7. 22:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, hogy daganat is lehet :S
2009. ápr. 7. 22:39
 4/6 anonim válasza:
Nekem volt sok sok hörim és mind ezt csinálta.
2009. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy történet hogy egy nő elment állatorvoshoz hogy a hörije szájpadlásán daganat van... az állatorvos azt mondta tényleg, elvitte sebészhez, ott meg fogta a szikét húzta ki és kiderült hogy egy nagy dió ragadt fel neki XD
2009. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ma vettem a törpehörimet és neki mind két oldalán be van ragadva a kaja mert rendesen csont sofány
2010. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!