Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék vásárolni görényt....

Szeretnék vásárolni görényt. (Még soha nem volt) Egyet vagy kettőt vegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ugyanúgy megtanulnék vele bánni ha egy van vagy ha több(Mert gondolom úgy nehezebb)De társas lények mégis csak:/Én meg azt szeretném hogy neki/k/ jó legyen:)
2009. márc. 25. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az jól meggondoltad e? Én egyszer összeszedtem 25ezret hogy görényt vegyek, aztán kiderült hogy 40ből se jönnék ki ha mindent megveszek és megvan az összes oltása.

2 görények az az előnye hogy akkor nem kell állandóan rájuk figyelni úgymond mert elszórakoztatják egymást. De hátrány hogy nagyobb kupit tudnak csinálni és több kárt tudnak okozni.

Ha 1 görényt veszel akkor te leszel az egyedüli lény neki, te leszel apu és anyu, a szeretett gazdi, és óriási kötődés fog kialakulni köztetek.

Ha 2 görényt veszel ez sosem fog kialakulni, nem fognak 100%-osan rád hangolódni, nem te leszel a falkavezér, mert lefoglalják egymást.

Meghát azért... 1 görény is nagy meló hát még kettő!

2009. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A pénz egyébként nem számít...:)Akkor ha lesz akkor egy:)
2009. márc. 25. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sosem volt görényed egyel kezdd mindenképp. De előtte írd össze mi kell, mennyibe kerül, az etetés is, és gondold át hogy van-e időd annyit foglalkozni vele amennyit kell. Ha úgy érzed minden megfelelő a görénytartáshoz csak akkor vágj bele. Én is szerettem volna, még most is szeretnék, de nagyon sokba van:(
2009. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 5 évig volt vadászgörényem, és utána el kellett ajándékoznom egy vadásznak, mert egyszerűen miután megmüttetük( mert h kislány volt és ha nem párzik mikor tűzel akkor bánatában elpusztul) kivetközött önmagából és amit előtte rendszeresen a ketrecében 1 helyre elvégezte a dolgát , azt most a lakás különböző pontjain tette és nem tudtam róla leszoktatni, szétkaparta a szönyegpadlót, mindent amit tudott ellopott :) és a sarokülö garnitura mögé megszerzési sorrendben pakolta, óriási fazon nagyon nagy élmény volt vele élni, de nagyon sok kárt is tud tenni.

Szóval gondol át még1x h biztosan minden szépségével és bajával együtt tudod válallni. Egyébként nekünk szabadon volt csak éjszakára tettem be a ketrecébe.

Imádta a mackó sajtot, élt halt a vaniliás krémtúróért, banánért. ja és a fiam által már nem hordott téli sapi volt a kedvenc alvó helye.

röviden ennyit akartam hozzá fűzni nagyon kis aranyos szeretettre méltó állatka de nem könnyű vele az együtt élés.

üdv.

2009. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia.Szerinten jól gondold meg,hogy tényleg szeretnél e egy görényről gondoskodni élete végéig.Van elég háziasitott állat amiből választani lehet ,és egyszerűbb a tartása.A görény még mindig vadállatnak számit valahol,és nem szakszerü tartás esetén eléggé eldurvulhat a jelleme.
2009. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia nekem is volt görényem kezdésnek 1 volt .Bennem is felmerült ez a kérdés de szerintem mindenképpen 1 :) sok szerencsét.
2009. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!