Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a kisnyusziaim?

Mit tegyek a kisnyusziaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok sürgős ötletre van szügségem. Volt egy hatalmas tarka anyanyuszink kintinyuszi volt. Megfialt 4 gyönyörű kisnyuszit és egyik napról a másikra elpusztult.A kicsik még szoptak. Mit tegyek? Mit lehet nekik enni adni? Sürgős válaszokra lenne szükségem.Kérlek segítsetek ez nem vicc aggódok nagyon.
2011. jún. 19. 13:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kérek mindenkit adjatok jó ötleteket hogyan tarthatnám életbe őket! Ma pusztult el az anyukájuk és most itt vannak a szobában !
2011. jún. 19. 13:30
 2/13 anonim ***** válasza:
Szoptasd őket kis szemcseppes üvegből.mindig legyen ott előttük,és szerintem észreveszed ha éhesek és akkor meg tartod nekik:)Amúgy törpenyuszik vagy házinyulak?
2011. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jah elnézést mostláttam hogy hatalmas...:)
2011. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
KÖszönöm az ötletet amugy igen házinyuszik nem tudom miért pusztult el az anyukájuk !
2011. jún. 19. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Az anyanyuszi elpusztult..?:O Ez mitől lehetett..? :O Szegény..:( Amúgy tényleg a kis nyuszikat etesd kis játék cumisüvegből mert csak úgy lehet őket! De ne nagyon simogasd, piszkáld őket, mert nehogy meghaljanak! De tudod, hogy nagyon kevés az esélye, hogy így megnőjenek..?!
2011. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincsmit.Majd írj hogy hogy vannak a kicsik:))
2011. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Vegyél egy anya nyulat!

Hátha szoptattja őket!

2011. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Majd irok hogy hogy van ! Leírod az email címed =) Köszönöm a válaszokat én sem tudom miért pusztult el ! Anya nyulat nem lehet venni mert ami nem a saját kicsije megöli !
2011. jún. 19. 14:00
 9/13 anonim ***** válasza:
kliviamacika@freemail.hu(első vagyok..)igen anyanyula nemszabad mert megöli őket!!Amúgy szabad őket simogatni nem pustulnak bele a simizésba,csak emelgetni ne emelgesd:))
2011. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm 1. az ötleted bejött esznek végre =) majd írok hogy ha van valami =)
2011. jún. 19. 14:10
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!