Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög tud úszni?

Aranyhörcsög tud úszni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 20:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ööö köszi.... hát akkor az lenne a kérdésem h szeret is?? csak az aranyhörcsögtulajdoniosok válaszoljanak!! és amikor vizes lesz utána mivel szárad meg?? és akkor most úsztassam vagy ne?? és haigen milyen meleg vízben??
2009. máj. 3. 16:45
 12/21 anonim ***** válasza:
4%
Tud és szeret is.én is rendszeresen fürdetem.hagyod úszni egy kicsi és utána kiveszed.én egy törökközőbe csavarom és elalszik benne:). De ha jó idő van akkor nem is kell.én van amikor nem használt fogkefével megtisztitom a szőrét.(FINOMAN).KKb háát..lanyos vízbe tudod te azt.Sok szerencsét ir neg hogymegfürdetted e és hogy mien volt;)
2009. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Megfürdetted?mien volt?(ELŐZŐ)
2009. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

az volt h beraktam egy ien kis papírdobbzba de ien picibe és a víz fölé tettem h simén be tudjon másznia vízbe kiszagolt és nme tetszett neki a víz...:D aztán beleraktam egybúől láttram h iszonyúan fél és egyből vissza is raktam a dobozba

többet nem próbálkozom nme akarom h rémületében meghaljon. Tudom h akik aztmondták h igen azért mondták mer az ő hörcsögük élvezte...szerintem az hörcsögtől függ...az enyém éppenn nem:) de én így is szeretem(L) és köszi a válaszokat!

2009. máj. 19. 15:22
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt és egy óriási itató tartálya volt és beleesett és úszott benne de amint kivettem és megszáritgattam remegett, és ez még néhány napig így volt, pedig kellemes volt a víz.Ebbből azt vettem le hogy nem szeret.

2009. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
hát igen nem is szeret...legalábbis mondom az enyém sem...eccer büdi volt és megpróbálkoztam azzal h vízzel lemosom róla a bűzt...hát nagyon nme élvezte 10 másodperc után abba is hagytam...én így is szeretem őt büdösen ő meg így érzi jól magát akkor inkább nem kínzom!:)
2009. aug. 21. 22:34
 17/21 anonim ***** válasza:
12%

az enyém szeret.

langyos víz pont megfelel nekik.

NE HASZNÁLJ SAMPONT!!!!

utána csavard törölközőbe vagy valami más törlőbe.

AMÍG NEM SZÁRADT MEG TELJESEN NE RAKD VISSZA!!!!!!!!!!!

AMÍG FÜRDIK ÚGY MINT EGY VIZIMENTŐ ÚGY ÁLLJ OTT HA CSENGETNEK KÖZBEN KI NE MENJ MERT LEHET HOGY HÖRCSÖGÖD ÉPP ABBAN A MÁSODPERCBEN FULLAD MEG AMIKOR ELHAGYOD A FÜRDŐSZOBÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


még valami:hidj nekem ami most van az a 6. aranyhörcsögöm


REMÉLEM KIPRÓBÁLOD.

2009. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%
Szijja!Én úgy szoktam úsztatni,hogy engedek egy edénybe annyi langyos vizet,amennyiben már tud úszni és tény bele vmit amire rá tud úszni és ugy ki tud menni:))))
2009. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
téGY.Elírtam:)))
2009. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Az arcukon látszik, hogy pánikba esnek.
2010. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!