Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálókat lehet egy...

Milyen rágcsálókat lehet egy ketrecben tartani?

Figyelt kérdés
Van itthon egy dzsungáriai törpehörim, egy szíriai aranyhörim, két mongol futóegerem, és két japán táncolóegerem. Kiket lehet összeszoktatni?
2009. márc. 14. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
nyulat meg tengerimalacot nyugodtan lehet..az állatkereskedésekben is együtt vannak:)
2009. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, volt törpenyulam, és tengerimalacom, nagyon összehaverkodtak :) Csak azt nem tudom, hogy a törpehöri meg az aranyhöri kijönne-e egymással, vagy a táncolóegerek velük, esetleg mindhárman :)

A mongikat szerintem nem lehet összerakni egyik fajtával sem :(

2009. márc. 14. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok...én még nem láttam többfajta hörcsögöt,meg egeret együtt...a hörcsög képes megenni a saját fajtársát is...pl az enyém megevett egy gyikot...mert én hülye voltam,és viccböl beraktam hozzá..nem gondoltam,hogy megfogja enni.Szerintem az egérnek is nekitámadna..:S
2009. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Az egereket nyugodtan egymás mellé teheted, szokás a helyhiányos állítkereskedésekben.
2009. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a hörcsögöket NE tedd össze az egerekkel !!!!
2010. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!