Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Győrben hol van olyan állatker...

Győrben hol van olyan állatkereskedés ahol lehet törpenyuszit venni? És ha veszünk neki ketrecet tálat kaját stb. a végén menyibe fog kerülni? Kb.12000? ja és hogy fiút vagy lányt? és mit esznek? ( mit szeretnek? )

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Itt minden le van írva a nyuszikról.Amúgy szerintem érdemesebb lányt venni.Bár én a bakokat jobban szeretem.Valahogy nekem a fiúk szelídebbek.

2009. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Najó...ha mindenképpen kitartó vagy, inkább vegyél fel msn-re és megbeszéljük a dolgokat.

nem olyan egyszerű őket tartani, mint gondolod.

És 12ezerből nem jössz ki, maga a ketrec 12nél kezdődik, bár ez a méretétől is függ.

Nekem két szerelmetes kislánykám van, egy házinyuszkó meg egy oroszlánfejű törpenyuszi. Nagyobbik ketrece 120-as, kisebbiké 90-es. A nagyobb volt 14ezer körül, ami eszméletlenül olcsó ketrec tekintetében. Még jó, hogy épp akció volt.

2009. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj privit, megadom az msn címemet, és beszélhetünk.
2009. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor megadod az msn-en címed?
2009. márc. 12. 20:38
 5/5 anonim válasza:

Győrben Baross úton található kereskedésben szokott lenni törpenyúl az enyémet a barátom onnan vette.Barátomét én pedig a Pláza melletti kisállat kereskedésben(talán vizi világ a kereskedés neve)Hát attól függ milyen ketrecet és hol veszel van ahol 4-7 ezer forintból is megvan de láttam már 15ért is... tehát kereskedés függő.Én lányt akartam a barátomnak azt mondták hogy fiú míg végül kiderült hogy lány:D Szóval érdemesebb 1 állatorvossal megnézetni hogy milyen nemű.Hát az enyémnek ilyen szívós itatója van mert abba amit a földre raksz előbb belelép, kiborítja, összekoszolja.Itt vannak itatók:

[link]

Az enyém olyan mint ami az első képen van. Etető tálkának pedig kerámia tálat javaslok.Az enyém például hamutartóból eszik:D Tökéletesen megfelel neki.A táp meg az étrend nálam úgy zajlik hogy reggel általában táp(A pepe márkájú tápok jó minőségűek), aztán délután répa-alma néha együtt a 2 néha külön, és délután rakok be neki 2 marék szénát. Este pedig répa és táp. Ja és még az volt a kérdés hogy mit esznek: zöldségek közül: paprika, saláta, répa, fehér répa én ezeket adom. Gyümölcsök: alma.

Persze több félét is lehet de ennyi itthon a neki való:) Remélem tudtam segíteni!

2010. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!