Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy patkányom (lassan...

Van egy patkányom (lassan 4hoja) szeretnék még 2törpehörit (persze nem együtt tartanám őket. ) Lehet róluk teljes mértékbe gondoskodni? Vagy ne vállaljam túl magam?

Figyelt kérdés
Ebbe a hoba szeretnék új ketrecet venni a patkányomnak(mert ez már kezd kicsi lenni neki). És arra gondoltam h ebbe a ketrecbe 2törpehöri jol elférne, a nagyobba meg a peteszom. Mi a véleményetek erről?
2009. márc. 9. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem nem olyan drága ezekről gondoskodni... de inkább a patkány mellé vegyél egy társat, mert egyedül rossz nekik eléggé :/
2009. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nőstényt nem szeretnék mellé, mert nem elég nagy a ketrec ahoz h állandoan kicsik legyenek..fiút meg fiú mellé nem igen lehet már ebbe a korba.. V igen? MErt mikor vettem azt mondták h én leszek a társa, és h ne vegyek mellé.. Sztetek?
2009. márc. 9. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy édes kicsi Pakkány fiúm! és nagyon bánom hogy nem hoztam el az egyik tesóját... tényleg inkább szerezz neki egy kis barátot most még fiatal még megszokná! de foglalkozz vele amenyit tudsz.. én már nem tehetem sajnos... :(
2009. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz foglalkozni mind a 3 állattal nyugottan lehet. Nekem egyszerre volt egy csukjáspatim, egy fehéregerem egy mezei pockom és még 3 madagaszkári byütyköscsótányopm is. Mindegyik álattal ugyanugy tudtam foglalkozni. Bár tény jobb a patkánynak is ha van társa.
2009. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!