Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörcsögnek...

A dzsungáriai törpehörcsögnek milyen kaját szoktatok adni? Mit szeret leginkább?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Én magkeveréket szoktam neki adni, uborkát, salátát, almát. De lehet ezen kívül még például répát karalábét. Az én hörcsögöm például a répát meg sem eszi a salátát meg egyszerűen imádja :)

Paprikát is adhatsz neki azt is szeretik. Egyenlőre ennyi jutott eszembe én ezeket szoktam neki adni.

2009. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek pár éve rajongtak a salátáért, nem hiszem, h pár év alatt megváltozott volna a faj. :)

De vegyes magkeveréket is adtam nekik, hörcsögkaját, és nagyon szerették a sárgarépát is! Egyre figyelj: k-sat nem szabad adni neki. Karfiol, karalábé, kelkáposzta, káposzta...

A salátával is csak óvatosan, mert ha sokat esznek belőle, az nem használ nekik. Azok inkább csak jutalomfalatok voltak. :) És legyen benn rágó fájuk :) Sok sikert hozzájuk :)

2009. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az első hozzászóló vagyok.

Az én hörcsögöm egyszer evett már karalábét és semmi baja nem lett.

2009. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tengerimalacom van, de a k kezdőbetűs zöldségeket tényleg nem szabad nekik adni, mert puffasztó hatásúak. Szerintem a saláta is az.

Ezt a videót nézzétek meg! Nagyon aranyos:

[link]

2009. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát érdekes az én hörcsögöm nm puffadt fel se a salátától se a karalábétól. Szóval ez vagy hamis állítás vagy az én hörcsögöm hiperszuper! :D
2009. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyümölcsök közül mit szeretnek? Epret? Cseresznyét?
2009. febr. 25. 09:16
 7/10 anonim ***** válasza:
a sajtot imádják.mega z almát.gyümiböl,sokmindebnt adhatsz neki.répát,almát narancsot,paprika saláta,pitypang levél,paradicsom,uborka,nagyjábol ezeket szokatm adni neki de a sajt a kedvence,olyan amit reszelni lehet.
2009. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet, h nem puffad fel, de az enyémek idő előtt elpusztultak... Szóval csak óvatosan!
2009. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amióta megvan a hörim szotyit adok neki és salátán, répán,, volt hogy almát. De ajánlatos egy héten 1-2 alkalommal sajtot adni nekik a fehérje miatt.
2009. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én dzsungim nincs oda a répáért viszont a meggyet kitépi a kezemből ha adok neki, a másik nagy kedvence pedig a sajt.
2010. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!