Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok közül van...

A tengerimalacok közül van amelyik olyan harapós hogy nem lehet megfogni vagy mindeggyik nyugott és aranyos?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
hát törpehörcsögöt ismerek olyat, amelyik nagyon harap, szerintem ez a természetétől függ, meg hogy hogyan nevelik, tengeri malacból is biztos van vad meg szelíd is :)
2011. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom, én még nem találkoztam harapós tengericocival, az enyém például teljesen nyugodt.Szerintem is nevelés kérdése hogy megmarad e nyugton amíg simogatod, de harapni biztos hogy nem fog (legalábbis a legtöbbnek eszébe nem jutna).
2011. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvétve akad köztük harapós,de nem ez a jellemző.Inkább nyugodtak és barátságosak.
2011. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok hasznosak voltak :D
2011. márc. 15. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem régebben voltak tengerimalacaim. A lányok nagyon szelidek voltak, a fiú pedig eléggé vad. Születtek kis tengerimalacok is, volt fiú lány. Ők szelidek voltak.

Sztem természettől függ.

2011. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kiskoromban volt 5 tengerimalacunk is, egyik se harapott, pedig néha nyüstöltük őket... :S
2011. márc. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem fiú volt és kissé vad volt, de sose harapott meg. Szóval én nem nagyon tudnám elképzelni.
2011. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább lányt vegyél, mivel azok véleményem szerint szelidebbek.
2011. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én már találkoztam olyan malaccal. Az enyémek viszont nagyon nyugodtak, rengetegszer kiveszem őket, így már megszoktak és nem félnek, és még soha nem haraptak meg. Ha véletlenül rosszul simogatom, akkor is épphogy csak megérint a fogával, hogy jelezzen, de nem bántana.
2011. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben inkább lányt veszek és köszönöm a segítségeket :D
2011. márc. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!