Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz valami baja a tengerimala...

Lesz valami baja a tengerimalacomnak ha krumpli héjat evett?

Figyelt kérdés
Kiengedtem egy picit szaladgálni a malacom és anyukám épp krumplit pucolt és pár krumpli héj leesett a földre és a malacom elfogyasztotta.Lesz valami baja???
2009. febr. 19. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Bár nekem macskám van, ő is evett már krumplihajat, és nem lett baja.
2009. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen sajnos lehet baja... felpuffadhat tőle... :(

[link] ezeket a gyümiket szabad neki adni

2009. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tegnap óta még semmi baja.Ha 2 nap után nincs semmi baja akkor túlélte?Segítsetek kérlek!=(
2009. febr. 20. 06:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyit evett belőle! 1-2 falatot, vag ynagy mennyiséget?

Ha úgy látod, hogy rosszul van, vidd el egy állatorvoshoz! Mondd el anyukádnak, hogy aggódsz, és ha anyagilag megteheti, lehet, hogy mindenképpen elviheted állatorvoshoz.

2009. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valójában én nem láttam,hogy mennyit evett de szerintem se keveset se sokat.Nem tudom nem voltam ott de nagyon félek!=( Nem akarom, hogy itt hagyjon..=(
2009. febr. 20. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha 2 nap után semmi baja sincs,akkor no para. A malacoknak gyors az anyagcseréjük.
2009. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.=)
2009. febr. 20. 18:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

igen ez tényleg igaz hogy gyors az anyagcserélyük,de aztmondják,hogy krumplit nem nagyon tanácsos adni neki, tudom hogy nem adtad, mert felpuffadhat tőlle,és ebből következően kaphat el egyes betegségeket!

De sztem ha látni fodog rajta hogy gubbaszt,nem uyg áll a szem,nem mozog vidd el állatorvoshoz,hidd el 1nap is nagyon sokat számít,én tudom:(

2009. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát még semmi baja ugyan úgy futkározik!Remélem semmi baja nem lesz!
2009. febr. 21. 22:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Már másnap látszania kell, ha valami baja lenne tőle!

Máskor figyelj jobban!

A krumplit egyébként nagyon nehezen emészti minden állat, még kutyának sem való megfőzve sem!

2009. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!