Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacom...

Vav22 kérdése:

Mi baja lehet a tengerimalacomnak? Hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés
Szüleim meg tesóm neveli a malackámat mióta nem lakom itthon, mert sajnos nem vihettem magammal... :-( Ezért attól tartok, hogy lehet régóta olyan már a lába amilyen, mert lehet észre sem vették... Most hogy itthon voltam kivettem szegénykét kicsit és észrevettem, hogy a két mellső tappancsa szinte kétszer akkora, gondolom rendesen gyulladásba van. Nekem nincs pénzem, szüleim meg tutira nem viszik el állatorvoshoz mivel Apámat annyira nem érdekli... Hogyan segíthetnék neki???
2009. febr. 7. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ha otthon vagy és van egy kis időd akkor kérj anyudéktól egy kis pénzt és vidd el maga az állatorvoshoz olyan 1500-3000forint között vagy még ennél is kevesebb a vizsgálat és a gyógyszer amit esetlegesen felír a doki az se kerül többe
2009. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
29%
Porszivózd ki és nézd meg a zsákot:)
2009. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
26%
Ja bocs nem ide akartam:)
2009. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Így a leírtak alapján úgy gondolom, talpfekélye lehet. Ezt állatorvos tudja meggyógyítani, jajj úgy sajnálom szegény malackát, ez bizony egy igen fájdalmas dolog neki! :-((

Remélem, mihamarabb jobban lesz!

2009. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma olvastam, hogy jót tesz neki ha kicsit hígított betadinos oldatban áztatom neki. Uh. holnap vagy legkésőbb holnapután megyek haza és kezelésbe veszem szegénykémet :-( Meg megkérem Anyám, hogy fokozottan figyeljen a malackám tisztaságára. Szegény anyukámnak is pont most van begyulladva az ujja, uh. lehet öcsikémet állítom rá a dologra... Annyira sajnálom szegény kis Malackámat :(((((((((((
2009. febr. 9. 04:53
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem süsd meg és fogyaszd el.


xx

2009. márc. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!