Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó dolog egy kis hörcsög?

Jó dolog egy kis hörcsög?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 06:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó dolog, ha szeretnél egy kisállatot ami nem szőröz a lakásban, nem pisil a sarokba, ha szereted hallgatni kis motoszkálásukat és rágcsálásukat, és van elég felelősségtudatod egy kisállatot felvállalni, gondozni, etetni, minimálisan foglalkozni vele, akkor jó dolog.
2009. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs jobb dolog a hörinél egy olyan állatszerető ember számára, akinek pl. nincs ideje levinni a kedvencét pisilni, nincs túl sok pénze kajára a nagyevő számára, nincs kedve a véletlen baleseteket takarítgatni, vagy szőrt szedegetni a kanapéról, esetleg azon parázni, hogy a halai eszik egymást... Ellenben szeretne egy gombszemű, aranyos, mókás apróságot, amit megszelídíthet annyira, hogy akár a fogai közé szorított falatot is finoman csippenti ki a szájából, futkos rajta, keveset eszik, nem szőröz, nem pisil szanaszét, csendes, és jókat lehet rajta röhögni. :)
2009. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon!!! Haszontalan élösködö!
2009. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 höri van és nagyon boldoggá tudnak tenni!=)

Igaz ah felkeltem pár percig lusta de ha beindulnak akkor onnantól vigyázni kell!=) Na meg ha keresem és szomorú képet vágok akkor mindig oda jön hozzám és meg nyalja a kezem és két lábra áll!=)

2009. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

(\__/)

(='.'=)

(")_(")

igen

2009. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

a harmadiknak igaza van.

ez az eggyetlen élőlény amit ki nem álhatok. legalább a macska bújik hozzád, és lehet vele játszani. a hörcsöggel nem lehet játszani volt nekem is és elajándékoztam mert az első héten meguntam.

haszontalan. a hörcsög a patkánynak a rokonja.

2010. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én imádom a höriket!:D de hát ki ilyen ki olyan...
2010. ápr. 2. 07:35
 8/13 anonim válasza:

Még szép! Törpehörcsög a legaranyosabb.

Amikor mászkál az a legédibb! Nem vagyok lány,de akkor is imádom. Persze a felelősség jóval nagyobb mint az állat...

2010. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves hatodik kommentelő: hogy te mekkora egy szívtelen hülye vagy!

Ez egy állatos fórum, nem? Semmi keresnivalója sincs itt olyanoknak, akik nem szeretik az állatokat. Márpedig ha valaki ilyen gyűlölettel képes beszélni egy bűbájos, kedves kis állatról, az nem hiszem, hogy nagy állatbarát lenne. Nekem volt már hörcsögöm, és milyen érdekes, szelíd volt, tudtam vele játszani, és még ma is nagyon hiányzik. Olyan volt, mint egy pótgyerek.

Amúgy még annyit: ne becsüld le a patkányt; intelligensebb állat, mint gondolnád.

2010. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem van szerintem nagyon jó dolog. Én nagyon szeretem.:)
2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!