Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a legjobb tengeri...

Melyik a legjobb tengeri malac táp?

Figyelt kérdés
2 malacom van, eddig a Versele Laga Cavia Complete tápot ették, viszont úgy tudom, hogy messze nem ez a legjobb táp a malackák számára. Ha valaki esetleg tudni jobbat ajánlani, azt megköszönném!

aug. 28. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Én általában Versele Laga Crispy Muesli tápot adok a tengerimalacaimnak, szeretik is, de van még Multifit Sensitive is, az is jó. A Versele Laga tápok egyébként nem rosszak.
aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

A Versele Laga tápok pont, hogy általában nem alkalmasak adott állatfajnak. Persze van kivétel, mint a Cavia Complete, de a tengerimalacmentés vizsgálatai alapján jelenleg a Versele Laga egyetlen tengerimalacoknak alkalmas tápja a Cavia Complete. Ez sem a legjobb, de azért szokták ajánlani, mert ár-érték arányban a legjobb teljes értékű táp. A Crispy Muesli, például magos-gabonás táp, a tengerimalac meg fűevő. De hörcsögöknek, nyulaknak és egyéb kisemlősöknek is gyárt olyan tápot, ami adott faj igényeinek nem felel meg. Hiába ajánlják a kisállatkereskedők, hogy mennyi tápanyag van benne, az nem a tengerimalacnak való.

A Multifit Sensitive-ről nem tudok nyilatkozni, próbáltam utánanézni, de nem sok mit találtam erről a konkrét típusról.

Inkább nézd meg a tengerimalacmentés egyik oktatóvideóját:

https://www.youtube.com/watch?v=HH_lgZ-s55I&list=PL9xL6lBNnF..

aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
aug. 29. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Real Nature, Oxbow
aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!