Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány méreg nyest ellen ?

Patkány méreg nyest ellen ?

Figyelt kérdés
Sziasztok olvastam tegnap ,hogy a patkány méreg beválhat nyest ellen is ha össze van keverve őrölt hússal. Ma vettem is patkány mérget Bábolna Bio ,a méreg ilyen kicsi tasakokban van és az lenne a kérdésem ,hogy a tasakokkal együtt keverjem össze a hússal vagy vágjam ki a tasakokat és úgy ? Köszönöm a válaszokat!

júl. 12. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ne bantsd őket nekik is elni kell
júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudod mennyi kárt okozott már. Éljenek csak ne itt.
júl. 12. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
vágd ki a tasakokat és úgy keverd össze
júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A patkányméreg hatóanyaga egy patkány testtömegéhez van kimérve. Egy patkány átlagosan 150-200g, egy nyest meg 1,5-2 kilós, vagyis tízszer akkora. Még ha meg is eszik egy egész tasakkal, lehet hogy nem is lesz baja.
júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

ma 12:02 Neked van igazad. Ezerszer válaszoltam már az itt rinyáló kutya-és macskatulajdonosoknak is: Patkányméregből kis kedvenceiteknek annyit fel kellene zabálni hogy arra képtelenek. Jó, ki is lettem pirosozva vagy harmincszor, és felkínálták a kóstolgatást is a számomra, de attól még ez az igazság.

Aki meg azt írja nekik is élni kell: Vegyél egy autót mondjuk 7-10 milkáért, és következő télen költsél még egy milliót mert szétrágták a nyestek az elektronikát, másképp gondolod.

júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Falun lakók így nem elég , hogy az autóban kárt tett ,hanem a baromfira is rákapott , csirkét ,tyúkot ,kacsát megölt ,amit csak ér. Mással mivel tudnám megmérgezni ?
júl. 12. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Én csak valami csapdát tudok elképzelni, pont azért mert ekkora állatnak a megöléséhez elég erős mérget nem hiszem hogy lehet kereskedelmi forgalomban kapni.
júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!