Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám elintézni ezt az...

Hogy tudnám elintézni ezt az egeret?

Figyelt kérdés

Legalább egy hete este kb. fél 12 és hajnali fél 2 körül - ha még fent vagyok - a szobámban egyre inkább az ingerelt, hogy valami felettébb zörgött valamivel valahogyan.

Na e kérdésem kiírása előtt 10 perccel egy ilyen zörgés alkalmával sikerült rálássak, hogy egy mini egér birizgálta éppen a zoknis kartondobozomat; Most meg már éppen az asztalomon garázdálkodott - az egyik legkritikusabb területen -, utána meg már a monitoromnál a falon pár kábelnél.

😡

Baromira sok kábel és értékes elektronika van a szobámban - vannak, amik dobozolás nélküli fedetlen NYÁK panelek -, anno hosszú heteket szenvedtem végig az egyes körök igényes bekábelezésével; de ez a qrva egér most ß@$$zaměg el fogja rágni, tönkre fogja tenni, zárlatba fogja thesni az értékes dolgaimat❗❗❗

🗲🤬🤬🔥


És láttam, hogy ez a dög olyan pici, hogy még a kábelelvezetőimbe is simán be fog mászni!


Mindent meg akarok tenni, hogy megelőzzem, hogy tönkretegye a verejtékes munkával megszerzett/elkészített/összeállított értékeimet!

Segítsetek kérlek! Hogyan tudnám eliminálni ezt a kártevő, szemétszürke egeret?



júl. 4. 01:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Az előbb észrevettem, hogy látványosan, újbóli nekifutásokra próbálta magát kipréselni az ajtóm alatt, úgyhogy kiengedtem; és most teljes is a csend, úgyhogy minden bizonnyal távozott.

DE NEM VAGYOK HÜLYE ÉS TUDOM, hogy ez a távozás nem tartós, és lehet, hogy holnap már nem csak zörögni fog, hanem rágni is!


Úgyhogy mindenképpen intézkedni akarok! A kérdésem továbbra is áll.

júl. 4. 01:37
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Kérj kölcsön egy macskát,vagy ha van vidd be,fogja meg(kivéve ha lusta,mert akkor nem fog semmit tenni)
júl. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szét kell baszni valamivel pl könyvet, papucsot, téglát, dobozt rákúrsz mikor meglátod de úgy hogy préselődjön ki a bele meg a vére a padlón szét folyva kenődjön szét üsd agyyon vagy szúrd fel késre és szabdald össze utána engedd elszaladni és taposd meg
júl. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%
Edd meg, jó étvágyat
júl. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
Rakjal ki egerrragasztot.
júl. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hülye akkor csak hallottál már egérfogóról.
júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van zárható műanyag vagy fém dobozod, akkor tedd bele a töltőkábeleket. De a számítógépét sajnos nem tudod.
szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!