Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 éves törpehöri életét mivel...

2 éves törpehöri életét mivel lehet kicsit hosszabbítani? Vannak erre termékek, praktikák?

Figyelt kérdés
Nagy helye van, sok forgács, felszerelés, mindig minőségi magkeveréket kap, víz van előtte, zöldségek, gyümik. Ahogy kell. Nagyon cuki, de már nem ás, nem rendezkedik annyit. De ezen kívül másban nem látszik a kora. Valahogy a következő hetekben lesz 2 éves. Úgy lett összeszedve az utcáról, valaki kirakta anno.
tegnapelőtt 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Sajnos ha nem betegségben, akkor a szívük megáll mert annyit ver élete alatt, hogy elfogy, megöregednek ilyen hamar. Max. 3 évet tud élni, de azt nem sokan,
tegnapelőtt 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vetri DMG. Az jó cucc, de azért persze csodát attól se várj.
tegnapelőtt 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején egy könyvben azt olvastam hogy az ilyen kis állatok életét leginkább a mozgáshiány rövidíti. Ha te elegendően nagy helyet biztosítasz neki ahhoz hogy tudjon sokat mozogni szerintem egyebet nem nagyon tehetsz.
tegnapelőtt 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Törpehörcsögnek egyáltalán nem ajánlott gyümölcsöt adni. Kezdésnek ne adj neki, max nagyon ritkán, mivel cukorbeteg lehet tőle. Másrészt a forgácsot jó lenne valami kevésbé poros alomra cserélni, ezzel óvni a légutait. Pl kenderalom, lenalom, papíralom. A Vetri DMG immunerősítő szinte egy csodaszer. Egy 30 napos kúrát nyugodtan végigcsinálhatsz vele.
tegnapelőtt 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!