Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög tápot ajánlanátok?

Törpehörcsög tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 13:03
 1/5 anonim válasza:
74%

Bármelyik kisállatboltban vagy nagyobb üzletben (pl. auchan) lehet venni magkeveréket hörcsögöknek. Sok márka van de alapvetően nincs köztük különbség.

Amit viszont erősen tanácsolok hogy olyan magkeveréket vegyél ami teljesen lezárt zacskóban van. (Tehát ne papír dobozost vegyél, mert abban én már találtam bogarat, úgyhogy csak a műanyag zakcsóban csomagoltban bízok.)

2023. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

#1 De nem jó akármelyik magkeverék. Van olyan, amibe nem jók az arányok, préselt izék vannak benne, stb.

A horcsoginfo.hu-n asszem van egy lista a jó megkeverékekről.

Én személyesen a glirexről rendelek a hörcsög mindenféle kajáját, ott jó minőség van, kinda olcsó is egy csomó állatbolthoz képest

2023. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehogy jó akármelyik! Sima hörcsögnek való sem jó, csak a törpe höriknek valók.

Pont ezért írtam ki.

Glirexről rendeltem már, de a szállítási díj többe kerül.

2023. okt. 18. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszolót kérlek teljes mértékben hagyd figyelmen kívül. HATALMAS különbség van 1-1 magkeverék között. Laikus ember nem is gondolná hogy mekkora.


A hörcsög.info oldalon a Táplálás menüponton belül a Magkeverékek menüpontban össze vannak szedve a megfelelő analitikájú magkeverekek. Azok közül válassz. Amik az ott szereplő képen vannak azok mind adhatóak törpe- és aranyhörcsögnek is.


De a legjobbat a glirex.hu oldalról tudod beszerezni. Rendelj együtt több emberrel és akkor annyi felé osztódik a szállítási díj. A 6.500 fős Hörcsög imádók fb csoportban rengetegen ezt csinálják. Így csak 200-300 Ft a szállítási díj fejenként.

2023. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Több hörcsög tartót nem ismerek itt, glirexről rendeltem már de annak is meghagyta több mint a felét.

A sok hörcsögnek való tápot telenyomják szotyival, attól nagyon elhízhatnak.

2023. okt. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!