Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy Dzsungáriai törpehörcs...

Van egy Dzsungáriai törpehörcsögöm!4 napja vettem a nő szerint fiú! Hogyan tudom megállapítani?

Figyelt kérdés
De amikor megakarom nézni,hogy milyen nemű akkor mindig összekuporodik!Állítólag a farkán is meglehet állapítani,hogy a nősténynek laposabb vagy fordítva!Segítsetek!( Azt is leírhatjátok, hogy hogyan fogjam meg,hogy megtudjam nézni normálissan!Akár képet is linkelhettek a két különböző nemről, de ha szíriai aranyhörcsögéhez hasonló akkor nem kell kép mert oylan képem van!)Előre is köszi!
2008. dec. 25. 23:05
 1/8 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogyha sötétszürke akk fiú, ha világos akk lány...
2008. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát a színe inkább sötétebb!

2008. dec. 27. 01:25
 3/8 anonim válasza:

Nekem a nőstény sötétebb mint a hím:D

Egyébként ha már hozzád szokott, akkor simán a hátára fordítod és engedi..

A nőstény farka tényleg laposabb, de nem minden esetben.

2008. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
=) Köszönöm!
2008. dec. 30. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló,az én dzsungáriai fiúm fehér!:D szóval...én úgy szoktam hogy a kezembe veszem,a hüvelykujjammal megfogom óvatosan,felfordítom,az egyik kezemmel megfogom a nemiszerve két oldalán és óvatosan a két oldalon kicsit oldalra húzom,ha látsz valami ,,mint a fiúknak":D szerűt,fiú,ha semmi nem áll ki, lány!;) Ez beválik!
2009. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Már kiderült, hogy kisfiú!=)
2009. máj. 26. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jordan07 válasza:
a színüknek semmi köze ahhoz hogy milyenek. a nemi szervekből lehet megállapítani csak
2011. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!