Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Panzi réti széna jó minőségű?

Panzi réti széna jó minőségű?

Figyelt kérdés

Törpenyulam 5 és fél éves. Sok szénát kipróbáltunk már, de ami legjobban bevált Bunny szénák, majd az Alföldi széna.

Hétvégén pocak probléma miatt ügyeletre kellett mennünk, ahol kezelték, infúziót, fájdalomcsillapítót stb kapott, majd a kezelések után szénával etették és figyelték helyre jön-e.

Rendben lett a nyuszi, és a szénát amivel megkínálták két pofára, jóízűen ette. Itthonra is kaptunk belőle egy maroknyit.

Megkérdeztük milyen széna ez, hogy ennyire eszi, mire mondták ők a Panzi réti szénát veszik. Itthonra vettem is egy zacskóval hogy kipróbáljam itthon is megeszi vagy csak a rendelőben. Természetesen eszi szépen és most ez lett a kedvence.

Viszont tudom ez egy nagyon olcsó széna és ettől sokkal magasabb kategóriájú szénák vannak, de mégis szereti.

Ezért kérdezem van valakinek ezzel a fajtával tapasztalata?

Mert ha esetleg problémát okoz, azt nem szeretném, ártani nem akarok vele.


2022. aug. 11. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem okoz problémát az olcsóbb széna. Úgy mint, hogy a drága se mindig jó minőségű. Általában egy adott márkán belül is zacskónként eltér a minőség. Mindig azt nézd, hogy szép legyen, pormentes, illatos és zöld. A kisállatod a minőség ellenőr, ha izlik neki az a széna nyugodtan add neki, nincs olyan, hogy “rossz széna”, ha az olcsóbb is megfelel a jó széna kritériumainak. A szénákat amúgy legjobb váltogatni, vegyél neki egyszer olcsóbb, máskor drágább szénát.
2022. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én ezt etetem és teljesen jó.!!
2022. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Nézd meg mindenképp a rost tartalmat.

A real nature szena szerintem a legjobb.

2022. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!