Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi miért eszi a macska kaját?

Nyuszi miért eszi a macska kaját?

Figyelt kérdés
Természetesen el raktam ahogy észre vettem, hogy evett belőle. A száraz tápról van szó és egyszerű házi nyuszi. Lesz baja tőle, lehet hogy vitamin hiánya van vagy egyszerűen csak ízlik neki?
2021. máj. 6. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éhes!:-)
2021. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész nap eszi a saját kajáját is :) de ha ki van engedve az első dolga, hogy a cica helyéhez megy ahol a kaja van.. A macska vizéből is előszeretettel iszik mikor van neki is..
2021. máj. 6. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, ízlik neki, mert abban is sok növényi anyag van ballasztnak (is). Esetleg, ha gondolod kisállat boltban (Fresc...) nézhetsz neki száraz tápot vagy adsz külön egy macskatápot neki. A macska víze lehet gyakrabban van cserélve, vagy nagyobb adag azért kedveli szerintem.
2021. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem probléma ha csipeget belőle?

A víznél gondoltam az lehet a probléma, hogy a macskának tálba van míg a nyuszinak a ketrecre helyezett itató van..lehet azt nem szereti de attól még szokott inni belőle. Még nem találtam más megoldást rá, mert a tálat állandóan ki borítaná.

2021. máj. 6. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább kerüld el a macskakaja adását a nyuszinak. A nyúl kizárólag növényevő, míg a macska ragadozó. Persze van a tápban növény ballasztanyagnak, de állati eredetű dolgok is vannak benne, ami a nyuszinak nem egészséges.
2021. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!