Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ecsetfarkú pele?

Ecsetfarkú pele?

Figyelt kérdés

Mit eszik, esetleg van nekik boltokban külön táp?

Mennyire hangosak este?


2021. ápr. 29. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Az ecsetfarkú pele ugyan rágcsáló, de előszeretettel fogyaszt rovarokat is, sőt gyíkokat és más rágcsálókat is, s kedveli a gyümölcsöket és a nektárt is. Táplálékuk élő rovarokból, többféle gyümölcsből, olajos magvakból álljon. Kiegészítésképp adhatsz neki mézes-virágporos natúr joghurtot, amelyet tovább gazdagíthatsz gabonapehellyel, búzacsírával, szőlőcukorral. Ez a keverék hamar megromlik, ezért egyszerre csak nagyon keveset tegyél a terráriumba, s egy napnál tovább ne maradjon ott. Ha a pele nem eszi meg mindet, a maradékot legkésőbb másnap távolítsd el! Az ecsetfarkú pele anyagcseréje igen gyors, ezért a terráriumot gyakran kell takarítani!


Éjszaka lehet hangos, mivel kedvtelésből is rág és rág és rágicsál...

2021. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szívesen... 😂
2021. máj. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyanoktól érdekelt volna válasz akiknek van peléjük, nem google-ös copy paste :)
2021. máj. 1. 06:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de néhány évvel ezelőtt láttam valakinek volt. Még kölykök is voltak nála. Sajnos nem tudom mi volt a neve, de a Hörcsögimádók :) fb csoportba osztotta meg érdekességképp. Tudom, veszett fejsze de esetleg ott kérdezz rá, régebbi tagok talán emlékezhetnek ki volt az.
2021. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel az eredetit is én írtam, nyugodtan másolhatom. Segítsen neked az akkor, akinek nincs és nem ért hozzá 🤣
2021. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elloptam a saját szellemi tulajdonomat, ez szuper!... Ha belinkeltem volna, akkor meg az lett volna, hogy reklámozom magamat... 😂
2021. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bemutatkozom, Duncsák Ági. Téged hogy szólíthatlak, ismeretlen kérdező?
2021. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!