Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire foglalkozást igényel...

Mennyire foglalkozást igényel 3 görény?

Figyelt kérdés

Van 1kutyánk 3hörcsögünk (egyenként tartva 100x60 as helyeken!!) , 3tengeri malacunk hatalmas helyen.

Most görényeken is gondolkodtunk. Mennyi foglalkozást igényelnének? Napi 1-2óra?


2021. jan. 17. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit biztosan. Nagyon eleven kis jószágok, főleg a fiatalabbak.
2021. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Többet, inkább 3-4.
2021. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Több. De ennyi állat mellé miért kell még rögtön 3 vadászgörény, amiket ráadásul nem is ismersz? Másrészt kisrágcsálók mellett én nem biztos, hogy tartanék olyan állatot, ami a ragadozójuk, hacsak nem hatalmas a ház. Itt nem arról van szó, hogy a ketrecük ne férne el, de pl. egy szobában tartani a görényt meg a hörit stressz nekik. Ezt én így gondolom.
2021. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom kb. mint 3 kismacska. Ismerősömnek van görénye, 2db, ő ahoz hasonlította.
2021. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a tobbi allat mellett! Egyreszt a goreny szamara zsakmany allatok, mar a szagtol is megfog orulni, masreszt eletveszely meg kutyaval is.

Kb napi 4-5oras foglalkozast igenyel, amibol legalabb 1,5-2ora intenziv setaltatas + jatek a lakasban.

Ketrecbol legalabb 2meter magas es 1meter szeles kell neki, rengeteg bujoval de igazabol lakasban szabadon tarthato, alomra szoktathato.

Kajailag csak hus, belsoseg.

2021. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Engem csak a foglalkoztatás érdekelt.

2szintes lakásunk van. Fent a rágcsálók lent pedig a görény lett volna (szinte egy egész szobányi hely)


3# Szerinted miért kérdeztem a mozgás igényét? ha nincs időm rá nyilván nem tartok. Érdeklődtem

És azért szeretnék még kis állatot mert még akarom és van rá 1_2óra szabadidőm.

De ahogy látom ti nem díjazátok. Akkor más állat? Mit ajánlotok?

2021. jan. 17. 22:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!