Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fel tudjuk-e dolgozni, hogy a...

Fel tudjuk-e dolgozni, hogy a hörcsögöket rendkívül rövid élettel áldotta meg a sors?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én fel, mert már több állatom is halt meg.

De ha te nem tudod, akkor vegyél egy csincsillát, az 15évig is elél :)

2010. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel, mert 'csak' egy hörcsög: eszik, fut, alszik, pisil, kakil, kapar és kb. ennyi. Nekem több is volt, egyhez sem kötődtem igazán. A tengerimalachoz már igen, meg a degukhoz is, mert azok többmindent csinálnak, kapcsolatot teremtenek az emberrel, de azok tovább is élnek.
2010. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sokszor megsirattam,mikor meghalt:(

Nagyon szerettem őt...lehet,hogy csak egy uncsi kisállat,de ha szereted az állatokat,akkor közte és te közted is kialakulhat kötődés,nem csak a kutyához,csincsillához stb.lehet kötődni:)

2010. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pont azért vettem hörcsögöt mert gondoltam azt nem fogom hosszan gyászolni ha meghal. Volt már tengerimalacom , degum, hullámos papagájom, és mindegyiket nagyon megsirattam, de a a hörcsögöt nem fogom ezt már most tudom.
2010. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hörcsögömet is nagyon megsirattam, pedig csak 9 hónapig volt velem. Olyan aranyos volt, de beteg lett szegényke.
2010. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!