Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert ugrik a nyulam folyton...

Miert ugrik a nyulam folyton a ketrec tetejere?

Figyelt kérdés

A nyulam folyton a ketrec tetejere ugrik. Felek hogy beszorul a laba.

Arra gondoltam,hogy egy vekonyabb furner lemezzel lefedem a tetejet, es akkor ez nem fenyeget. Jo megoldasnak tunik? Masnak hasonlo problema?



2020. júl. 7. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fedd le a tetejet hogy ne akadjon be a lába. Lehet azért ugrik fel mert szeret magasabban lenni es nézelődni
2020. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elkepzelheto. a kanape is igen kedvelt piheno hely mostanaba.

Szoval nem para hogy mondjuk ezzel letakarom a fenyt vagy ilyesmi?

Bocsi, elso nyultarto vagyok..

2020. júl. 7. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szereti magasból figyelni a dolgokat. Az én nyulam is mindenre felugrik, szeret magától magasan lenni. (A felemelést viszont nem szereti, nem is erőltetem.)


Jól látod, tényleg beszorulhat a lába, könnyen el is törheti. Jó ötlet lefedni a tetejét. Vékony fa lemez jó megoldás, de figyelj, hogy ne rágja meg. Ha ragasztott, vagy bármivel kezelve van, akkor baja lehet tőle, ha megeszi. Meg is csúszhat rajta a lába, erre is figyelj.


Én egy kivágott szőnyegdarabot raktam oda neki. Nagyon szereti, azon szokott aludni. Szerencsére nem szokta rágni, de folyamatosan figyelem, mert ettől is baja lehet, ha megeszi.


A METRO-ban meg a Pepco-ban szoktam látni kisebb szőnyegeket 3-400 forintért, abból két darab pont lefedi a ketrec tetejét.


Örülök, hogy figyelsz a nyuszidra és aggódsz érte. ❤

2020. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok. Nem gond, ha letakarod, gondolom a ketrec oldalán megy be fény és levegő. Meg úgyis ki van engedve gondolom. Ha mégis aggódsz, akkor amíg be van zárva, szedd le a tetejéről.


Amúgy szőnyeg helyett egy vékony takaró is jó lehet, olyat is használtam egy darabig, csak azt lepisilte, ezért váltottam.

2020. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok nyuszi szereti a magaslatokat. Mivel a alacsonyan a föld felett 10 centivel élnek. Mindenhova felugrálnak hogy jobban lássanak. Egy szőnyeget, vag összehajtott pokrócot rakj a ketrec tetejére.
2020. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!