Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mire jó egy teknős?

Mire jó egy teknős?

Figyelt kérdés

2018. máj. 22. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Meg lehet simogatni hátha megharap..

Amúgy olyan kis cuki állatok. Megeszi azoknak a zöldségekbek a héjját amit megpucolunk.. de erre a kérdésre neked kell megadni a választ. Neked miért lenne jó egy teknős? Mire használnád? Stb..

2018. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Háááát.... úgy....

Van.

Mire jó egy tarisznyarák? Az is csak áll és néz, kivéve ha kiszökik a terráriumból, mert akkor megtanulnék csilláron lógni.

2018. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rebeka0102 válasza:
50%
Semmire..
2018. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A teknős egy tipikus díszállat. Aki szereti a hüllőket az gyönyörködik bennük... ennyi. Én pl szeretem nézegetni az ékszertekimet miközben napozik a tó partján, olyan nyugalmat sugároz.
2018. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

A feng shui szerint a hosszú élet és a szerencse jelképe, a gondozott jól tartott teknős. Én ezért tartom. Ki emelném még egyszer, a gondozott és jól tartottat, mert elég macerás és hely igényes állatka.

Mire jó? Számomra egyfajta lelki békét, nyugalmat sugároz, órákig el tudom nézni, ahogy napozik, egy feszült nap után igazi stressz oldó csodabogár. Nyolc éve költözött a nappalinkba és azóta sokkal nyugodtabb vagyok. Más "jótékony hatását" nem tapasztaltam :D

2018. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
32%

Díszállat... amúgy rettenetesen lehet őket szeretni. Nekünk több teknősünk is van és annyira hozzánk vannak szokva, hogy a kezünkben elkezdenek napozni ha napon vagyunk, a lakásban minden hova követnek, hagyják, hogy mesimogassuk őket és soha sem harapnának meg.


Nekem is furcsa, de ha a teknős szája elé tartom az ujjamat 1-2 percen keresztül sem csinál semmit. :) Még a vízben sem.


Lényegében olyanok mint a kiskutyák nekünk.

2018. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: ez a hatalmas probléma. Sok teknős azért szenved nap mint nap, mert sokan úgy kezelik őket, mint a kiskutyákat.
2018. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsoldos_istvan válasza:
0%
Ráálhatsz ha kiakarod cserélni a villanykörtét.
2018. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!