Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyót/siklót ajánlotok...

Milyen kígyót/siklót ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első kígyóm.

A terrárium kb. 80*40-es fér el.

Én gondolkoztam a vörös királysiklóba,az jó választás?

Szeretném azt is, hogy ki lehessen venni, de ez nem azt jelenti, hogy folyton csesztetni fogom.


2018. febr. 23. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Vízisikló
2018. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó a királysiki is, de jöhet egy gabonasikló is akár!
2018. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Királysiklo, gabonasiklo ,királypiton ,fapiton, szivárványos boa. Esetleg nézz föl a reptile land g portál nevű oldalra, ott rengeteg sikló fajtát illetve kezdöknek valo kígyó fajtát jellemeznek
2018. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 80x40es mind gabonasiklónak mind királypitonnak kicsi. Egy gabonasiklónak vagy kissebb termetű királysiklónak amig az állat kicsi, megfelel, de miután felnő nagyobbra kell vállts. Bármilyen falakó fajnak legyen azpiton vagy boa horizontális terrárium javasolt nem szimpla, mivel több réteg egyre magasabban elhelyezkedő ágat teszel be neki, amit nagyon ritkán fog elhagyni. Felnőtt állatból a 80x40es talán egy hím disznóorrúnak elegendő max. Egyébb esetben csak akkor vágj bele, ha tudsz majd nagyobb terráriumot venni az állatnak ahogy felnő.
2018. márc. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!