Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol lehet kapni fagyasztott...

Hol lehet kapni fagyasztott halat?

Figyelt kérdés

Hali,


két ékszerteknőseim számára szeretnék venni kicsi fagyasztott halat, amit kiolvasztás után adnék oda.

Azt tudom, hogy a halas boltban van, de horrornak tartok 20-25 (egyébként tök olajos) pici halat 600 Forint körül megvenni, ami kb 1-1.5 hétig bírja.

Több mint egy évig a Sparban vettem 400g-os csomagot, de megszűntették, vagy legalábbis másfél hónapja nem jutok hozzá. Tesco, Auchant néztem, nincs.

Köszi!


2016. máj. 1. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A lidlben vannak kb 5-8 centis fagyasztott halak. Szerintem nézd meg, hogy megfelel-e. :)
2016. máj. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tescos állatkereskedésben szoktuk venni, egy kis csomag változó mennyiségű hallal (általában 10 db körül) 100 Ft.
2016. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a nagyobb hiperekben általában tengervízi halakat árulnak, ami nagyon nem jó, mert a teknősök édesvíziek(amiket lehet tartani itthon, azok mind azok).

szóval neked is édesvízi halakat kell venni. állatkereskedésben lehet kapni, meg horgászboltokban is .

én kis zacskósat szoktam venni, kb 10 hal van benne és 100 forint körül van. szerintem nem olyan drága.

és etesd mással is: vízinövények,csigák,rákok néha-néha kaphat tücsköt,csótányt stb.. ezek mind jók neki.

2016. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy biztos árulnak a hiperekben is egész édesvízi halat, de a nagy része tengeri, ezért írtam,hogy óvatosan:)
2016. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!