Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel kell etetnem a teknősöme...

Mivel kell etetnem a teknősömet hogy nőjön meg?

Figyelt kérdés
Még karácsonykor kaptam 2 sárgafülűt és azóta 1 centit se nőttek:-( sajna
2008. szept. 21. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A teknősnek a legjobb a fagyasztott hal. A teknős abban a tempóba nő ami neki megfelel.

2008. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
az enyém a túrót szereti, de azt mondta az állatorvos, hogy ne adjak neki sokat, csak pár grammot egyszerre
2008. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szia.

Az én teknosom már 18 éve megvan. Legjobban a csirke húst szereti majd a májat. :) Nálam 1éven belul 2alkalommal dobja le a páncélját.

2008. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsaitokat és megfogom fogadni :D még1szer köszönöm
2008. szept. 21. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora az akváriumod? Mert attól is függ mennyi helye van. Kicsi helyen csak annyit nőnek hogy elférjenek. Nagyobb helyen jobban nőnek. De mivel elélnek kb 30 évig, igy bőven ráérnek nőni is.Egyébként én száritott hallal, és száritott rákkal, meg néha száritott marhaszivkocka, és tubifexel etetem. A fagyasztott halat is nagyon szeretik, és a vizinövényeket is. Túrót én nem adnék. Hiszen az nem természetes eledelük.Inkább olyat adj amit a vizben is megtalálnának. Guppikat is szeretik még.
2008. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!