Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy 45cm-es gabonasiklóm,...

Fiki1 kérdése:

Van egy 45cm-es gabonasiklóm, napos egérrel etetem de nem szoritja össze, hanem egyből lenyeli. Ez mitől van? Mennyi idő után kell kialakulnia?

Figyelt kérdés

#etetés #napos egér #gabonasikó
2014. dec. 28. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van gabonasiklóm, már három hónapja megvan és nekem sem szokta összeszorítani...Azt hiszem vagy kétszer volt hogy először összeszorította most is nem olyan régen szóval ennek szerintem nem kialakulnia kell hanem az ösztöneikben van csak egyszer így máskor úgy csinálják(gondolom ha nagyobb lesz és az egerek mérete is vele együtt nő akkor már előtte megfojtja őket mert nem olyan tehetetlenek...)
2014. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem szorítja össze,mert olyan kicsi neki,hogy me, szükséges.Ekkora siklót már nyugodtan etetheted pattogóssal.
2014. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2014. dec. 29. 08:06
 4/4 A kérdező kommentje:
A pattogós egérből is benyom kettöt?
2014. dec. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!