Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknőseim betegek?

A teknőseim betegek?

Figyelt kérdés
Van két sárgafülű ékszer teknősöm és már nagyon régóta hámlanak voltam orvosnális mert a kisebb teknősömnek ki volt pirosodva páncélalja meg kérdeztem a hámlassal kapcsolatos tteendőket és azt mondta normális.A hamlassal kapcsolatosan meg annyit ,hogy nyár óta hamlik mindkettő.Amugy jól vannak.No meg pirosodassal is kapcsolatba szeretném ha segítenének.

2014. dec. 25. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A hámlás miatt tényleg nem kell aggódnod az én teknősöm is folyton hámlik és semmi baja...A piros has nem tudom mitől lehet de amúgy biztos hogy sárgafülűek?mert azt hiszem a nelson ékszerteknősöknek szokott kipirosodni a hasuk és azok eléggé hasonlítanak kiskorukban a sárgafülűhöz...
2014. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nagyobbik 8 éves és a kicsi még 2, a nagy hím,de a nagynak nem annyira piros sőt az utóbbi időben nem is piros.A kicsi kapott szurit kétszer is.
2014. dec. 27. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A hámlás tényleg teljesen normális nekünk is hámlanak a tekijeink de a piros has az passz de a doki mit mondott?
2015. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy etessem meg több fagyasztott hallal mert kálcium hiánya van. (Szoktam adni még neki ilyen vízi hínárt)
2015. jan. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!