Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Erőtlen a Sisakos kaméleonom,...

Tibor 2003 kérdése:

Erőtlen a Sisakos kaméleonom, enni se akar. Becsukja a szemét és lemászik a terrárium aljára. Sokszor adtam ezelőtt Calciumot, D3 vitaminport. (2-3napja) ilyen erőtlen a vízbe keverem neki. Bekapja a tücsköt és nem nyeli le. Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
UV fény hiány? Repti glo 5.0 izzó kéne neki.
2014. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert van lámpálya és már meg se mozdul csak veszi a levegőt. :( Kinn van a nyelve .
2014. nov. 17. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan vidd orvoshoz!!
2014. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már elpusztult de az utólsó órákban már a szemét se nyitotta ki :(
2014. nov. 19. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem. Nagyon sajnálom..

Az egyik barátom kaméleonja ugyanígy halt meg. 3 hétig volt nála, és elpusztult, agytumora volt! Ugyanezek voltak a tünetei, mint a tiédnek, elvitte dokihoz, megvizsgálták, és azt mondták tumor.

Azt tanácsolom, hogy ha esetleg szeretnél venni másikat, ne boltban vegyed, hanem itt, sokkal megbízhatóbb:


[link]

2014. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi rendelini szoktuk a legjobb tenyésztőtől :) szeretnék újat
2014. nov. 20. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
hm, én meg boltban vettem egyet és semmi baja nem volt. Gondolom azt is egy tenyésztő tenyésztette, csak bevitte a boltba eladni.
2014. nov. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!