Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljak ha teknösőm nem...

Szeretem a kutyámat kérdése:

Mit csináljak ha teknösőm nem eszik?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem eszik minden nap probálom de nem érdeklni! Egy nöstény teknösről lenne szó!

2014. nov. 14. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy fazik? Tudod, ha tul hideg a viz, akkor "hibernaljak" magukat.

Foleg ha nem vizi teknosrol van szo.. ugy emlekszek, a gorogoket kulon teleltetni is kell..

2014. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami betegség miatt...Szerintem vidd el állatorvoshoz.de az is lehet hogy csak hideg a vize és nem kívánja.ha valami nőstény teknőshöz kapcsolódó baja van(pl. terméketlen tojások)akkor is állatorvost kérdezz.de az interneten is vannak állatorvosok(haziallat.hu),tőlük ingyen is tanácsot kérhetsz...
2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős a tekid, ha ha már nem kicsi, akkor amúgy sem kell naponta etetni őt! Felnőtt teknősök 2-3-4 naponta esznek (ahogy kialakítod a szokásokat).


Ráadásul jön a tél, ha nem is telelteted, most ő akkor is lelassul egy kicsit. Sokat alszik, keveset eszik.


Nekem négy vörösfülűm is van, ők már október eleje óta "lementek alfába", azaz lebegnek, alszanak szinte egész nap. Kéthetente egyszer etetem őket kb., és még akkor si meghagyják az étel nagy részét. Nem érdekli őket, nem is nagyon ébrednek fel rá.


Ez természetes, ne aggódj emiatt. Tavasszal cserébe majd kieszik téged a vagyonodból. :)

2014. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vállaszokat! :)
2014. nov. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!