Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kb fél éves ékszerteknős nem...

Kb fél éves ékszerteknős nem akar enni. Mi baja lehet? Tobb lent

Figyelt kérdés
eleg bamba, megszagolja a kajat de nem eszik mar napok ota.. ketten vannak egy akvariumban a masiknak semmi baja szoval nem kornyezeti problema.. nyujtogatja a nyakat stb, de eleg lassu(magahoz kepest).. allandoan kint ul a kovon, ami nem volt eddig jellemzo ra.. olyan mintha uszni se tudna... a masik folyton raul a kovon(pedig nagy a ko) megnyomhatta, az lehet a baj? vagy volt olyan hogy hallottuk higy megemelte a nyakaval a kovet, megemelhette magat? mit tegyek higy egyen? meddig birja ehen? a kajan nem valtoztattam..

2014. okt. 26. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy teli alomra keszul??
2014. okt. 26. 21:29
 2/4 Roland021 válasza:
nàlunk is ez volt a baj... azt hiszem fázott.a kisállat kereskedésben lehet venni kis viz melegitöt próbáld meg :) ugy emlékszem hogy utánna evett
2014. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szval.. Az unokatesomnak a teknose nemreg pusztult el. :( azert mert nem evett. De evvel nem akarlak megijeszteni.. Mert nemis nagyon torodott vele. Egyedul volt. Sztem a teknosod vagy terhes vagy csak valami baja van. De ha kesobb sem eszik akkor sztem vidd el orvoshoz
2014. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ÓcsajiHunter válasza:
A szárazulat felett, valamilyen fényforrást kell biztosítanunk. A fényforrás lényege ez esetben főleg a hő leadása. A különféle UV izzók használata jó, de másodlagos szempont. A hőmérséklet a napozó területen érje el a 30-35 °C fokot. Ezt hőmérővel ellenőrizzük.
2014. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!