Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pézsmateknősnek kell napozó...

Pézsmateknősnek kell napozó rész és világítás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy mutatós, teki számára minden szempontból megfelelő akváriumot, terráriumot vagy akvaterráriumot, nem is tudom, mi a nevük ezeknek. Rengeteget olvastam már a témával kapcsolatban, de mindenhol mást írnak. Volt, aki azt írta, hogy imádnak kint sütkérezni a kavicson, és volt, aki azt mondta, hogy csak víz kell neki. De olvastam, hogy nem túl jó úszó, plusz ha nem is létszükséglet neki, de nem árt, ha van választási lehetősége, nem? Meg amúgy esztétikailag is előnyösebb szerintem, ha van, bár tudom, nem ez az elsődleges szempont. Szóval szerintetek hogy rendezzem be, és mi az a minimális összeg, amit feltétlen rá kell fordítanom? 6000-ért láttam magát a tekit, a felszerelése mennyibe fájna? Olvastam, hogy kell apró kavics neki, amit le tud nyelni, vízszűrő, vízmelegítő (?), hőfokszabályzó (?), kimászó (?), kis búvóhely, illetve lámpa. Ezekből mi az igaz? :D

Itt szeretnék megvenni mindent:

[link]

Nagyon hálás lennék, ha vki segítene összeállítani egy gyönyörű és jó helyet a tekimnek.


2014. aug. 4. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Napozó rész csak akkor kell, ha teszel be neki egy kis szárazföldet. A többi cucc kell nekik legalábbis nekem volt. Az ára pedig attól függ hogy milyen minőségűt veszel.
2014. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!