Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek elhozzam vagy...

Szerintetek elhozzam vagy haggyam ott?

Figyelt kérdés

Az egész kb 6 éve kezdődött amikor megláttam egy vörösfülű ékszerteknőst a közeli tóban, az egyik hátsó lába hiányzott,

viszonylag gyakran látom ott,(egy hímről van szó azt tudom)

arra jutottam hogy a többi ékszerteknősöm közé elhoznám valamikor a kerti tóba, csak nem tudom hogy hogy érezné magát egy zárt kertben és hogy jönne ki a többi teknőssel.

Szerintetek?



2014. júl. 26. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem évekkel ezelőtt volt 2 teknősöm és a második teki egy hónappal később került hozzám. A már meglévő rohadt féltékeny lett de megbékéltek pár nap alatt egymással szóval ilyen szempontból szerintem haza viheted nyugodtan, de ha régóta ott van már és megszokta a helyét lehet rosszabbul érintheti a környezet változás.
2014. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mióta él ott, de kicsit féltem mert sokan horgásznak ott és beleakadhat a horog vagy a damil rátekeredhet stb valószínű a hátsó lábát is így vesztette el :/
2014. júl. 26. 16:00
 3/10 $$$$$ ***** válasza:
Szerintem hozd el mert igaz hogy életben marad a szabadban is . De nem magyarország a természetes élőhelye. És a többi teknőssel se bántanák egymást. Amugy merre van ez a tó?
2014. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szegeden
2014. júl. 26. 16:38
 5/10 $$$$$ ***** válasza:
Nekem az messze van. Én debreceni vagyok. :-) de szerintem vidd haza. Meglessz a többivel;-)
2014. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor hazahozom remélem sikerül elkapni és nem esek be a vízbe :D
2014. júl. 26. 19:45
 7/10 $$$$$ ***** válasza:
Sok sikert.:-)
2014. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. júl. 26. 21:51
 9/10 Dobermann213 válasza:
Szerintem vidd haza,egyből hívd ki az állatorvost és majd ő mondja meg,hogy mi lesz vele..De utána szerintem hagyd ott,nehogy valami baja legyen a többi teki között :)
2014. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Singham ***** válasza:

Igen, hagyja ott, hogy lényegében még több ökológiai katasztrófát idézzen ott elő.

Igen, az ékszerteknős a természetbe való, de nem a magyarországi természetben! Meg kell nézni, hogy oda ahova beköltöztek az ékszerteknősök milyen pusztítást végeztek.

Hozd el onnan kérdező még akkor is, ha nem tartod meg. Le lehet adni őket az állatkerteknek.

2014. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!