Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kiegészítő kell a...

Milyen kiegészítő kell a ékszerteknős terárium, akvárium hoz? Ha 1him, és1nőstény lesz benne!

Figyelt kérdés
1h.1n em lesz de fel kellett tennem ezt a kérdést mert nem vagyok benne tapasztalt!És úgy kérdezzem ha a terrárium víz része:3/2és a terrárium földes része:3/1!!!!

2014. márc. 28. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 2 kicsi van,hím és nőstény.Az akváriumot,az ő méretükhöz kell kiválasztani,és a felszerelésekkel ugyan így.Egy fűtő kell nekik és egy UV lámpa.(nekem csak egy olvasólámpa van de semmi bajuk)

Nem muszáj így számolgatni hogy most hány harmad része legyen a víz meg a szárazföld.Elég ha veszel nekik egy szigetet amire kitudnak mászni,és pár követ raksz be.

A víz az annyi legyen hogy a szigetre kitudjanak mászni,és a fűtőjüket ellepje,(meg ugye tudjanak rendesen úszni)

2014. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!