Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabonasikló etetés halasztás?

Gabonasikló etetés halasztás?

Figyelt kérdés
multhéten vedlet le és nem tudtam adni neki kaját az baj ha most héten adok neki? (Csütörtök)

2013. dec. 16. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Inkább az lenne a baj, hogy nem adsz neki :) Adj nyugodtan, nem tudom milyen gyakran eteted, de már lehet, hogy éhes.
2013. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha múlt héten vedlett most már adhatsz neki és nyugi, semmi baja nem lesz ha akár ki is marad egy etetés.
2013. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hetente csütörtökön!!:)
2013. dec. 16. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Három hónapot is kibír evés nélkül, ez jól jön pl a hímeknek, mert tavasszal, párzási időszakban nem esznek két hónapig!

Az én siklóm egyik évben, februárban végén vedlett, ugye előtte két hétig nem fogadott el ételt, utána meg két hónapig szintén nem volt hajlandó enni.

Mennyi idős amúgy? Amit írtam, felnőtt állatra írtam...

2013. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom 20-30 centis..
2013. dec. 17. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de azért írom: még elég pici a siklód, de egy hetet akkor is tutira kibír. :)
2013. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!