Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan fütsem ki a terrariumot?

Hogyan fütsem ki a terrariumot?

Figyelt kérdés
Hogy fűtsem ki neki a 120x40x60-as (hoszusag,szélesseg,magassag)terráriumot? én még csak most szeretnék agamát de először biztosítani szeretném a megfelelő hőmérsekletet a terrariumban mielot hoznák egy agámát. csak aza problémánk h nem tudjuk kifuteni neki anyira amenyire kellene.tettunk a terárium aljára melegíto lapot van bent 50w-os uva korte és egy infravoros is. a lámpa alatt van 35 fok de a terrarium tobbi részében csak 20 fok. én ugy tudom h az nagyon kevés. esetleg gondoltunk arra hogy egy uvb-s fénycsovet is beszerelni de az nem lesz sok neki? és éjjelre ha csak az ejjeli lámpát kapcsolom be akor is csak 19 fog van a terrariumban. hiába megy a melegítolap. hogy tudnám megoldani?
2013. nov. 1. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
fűtőkábel, persze nem a leggyengébb kell.
2013. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!