Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Menyit ér egy 40cm-es sárga...

Toma781 kérdése:

Menyit ér egy 40cm-es sárga fülű ékszerteknős?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
senki sem fogja pénzért megvenni, főleg, hogy már akiban nem is lehet tartani. ajándékozd az állatkertnek, ott legalább jól fogja magát érezni.
2013. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha mégis megvenné valaki menyit kérjek érte?
2013. máj. 4. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
40 cm az nagyon hatalmas. 2000 Ft max. De ekkorát tényleg nem tud hova benyomni az átlag nép.
2013. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Húhaa válasza:
engem érdekelne a teki !! kertitóba kéne !! de amugy télleg nem ér sokat mostanába nézegetem őket e neten mert vennni akaraok.. 35-40 cm ..hány éves?
2013. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Amióta a vörös fülű védett csak sárga fülűt kapni a boltokban, és tenyésztik, így anyagi értéke nem sok, de az eszmei (tudod, pl érzelmi, hisz veled nevelkedett..) az a gazdától függően magas lehet. Ne akarj érte pénzt, hanem biztosíts neki olyan életkörülményeket, ahol jól érezheti magát. Vidd el az állatkertbe, vagy a Margit-szigetre a teknőstóhoz.
2013. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15000ft-nál kevesebbért nem adom el mert elég régóta nevelem és elég sokba került a kaja a gyógyszer ha beteg volt. Sándorfalván lakom itt 2200ft egy kicsi.
2013. máj. 12. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért meg főoeg senki sem fogja megvenni.
2013. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 RedRosa94 ***** válasza:
szálj le a földre koma 15ezer rengeteg pénz egy teknősért
2013. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy sokat ér. 2000Ft körül lehet venni kicsit. a legtöbben pedig azt akarnak, bele se gondolva, hogy ekkorára is megnőhet. tenyésztők meg még inkább saját maguk nevelik, mert úgy tudják biztosítani az állat minőségét.

szerintem az, hogy te mennyit költöttél rá, az a kutyát se érdekli. nekem is van egy csapat neonom, még ingyen se viszik el, mert már 2 évesek.

vörös fülű nem védett, hanem be van tiltva. sokat szabadon engedtek és kiszorítják az őshonos tekiket. a sárgafülű szintén ilyen, csak az még nincs betiltva. semmiképp se engedd szabadon, inkább bármennyire is kegyetlennek hangzik, de üsd agyon.

2013. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért agyon ne üsd semmiképpen. Akkor már inkább add nekem ingyen.
2013. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!