Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leirnatok hogy ti milyen...

Leirnatok hogy ti milyen kaját adtok a gorogteknosotoknek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 12:08
 1/7 Zolka99 ***** válasza:

Most délelött hogy elolvadt a hó kapott tyúkhúrt, amúgy kigyóuborka, saláta minden zöldség szinte kivéve!! : paprika, krumpli


Szokott még kapni almát, és a paradicsom a kedvence.

2013. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi.Olvastam hogy lehet neki adni ilyen fagysztott halfelet.igaz?
2013. jan. 15. 15:41
 3/7 Zolka99 ***** válasza:
Sose kapott még olyan normális húst egyedül sera hüllőeledelt ( nemtom már milyet) meg egyszer fogott kint a fűbe magának gilisztát, szerintem ne adj neki biztos ami biztos
2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
paradicsom és saláta :)
2013. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Görögdinnye, gyros, törökméz.
2013. jan. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most télen uborkát, salátát, néha almát kap, meg amikor nincs kint hó akkor én is szedek neki tyúkhúrt. Nyáron meg ami van gyom azt leszedem neki a kertből: lóhere, útifű, pitypang stb.
2013. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém olaszba élt 10 évet, rászokott a mindenféle laskára =)) én is azt adok neki, mert gyümölcsöt meg salátát is csak laska társaságában eszik, és minél jobban megvan főszve, neki annál jobb...lehet sokan megvetnek érte, de nem is próbálom leszoktatni a laskaevésről, ha ezt szokta meg, és eddig is azt ette semmi gond nélkül, miért tennék ellene?:P
2013. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!