Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Segítség! A teknősöm nem eszik?!

Segítség! A teknősöm nem eszik?!

Figyelt kérdés
Van 2 király teknősöm 2 napja vettem őket.Vettem a terráriumba még hínárt is mert azt "szeretik".Viszont hiába adok nekik kaját csak az egiyk evett,az is csak 1 falatot.Mivel próbálkozzak?Miért lehet ez?/Langyos vízbe kapnak enni/ az itthoni konzerv hallal próbálkozhatok?KÉRLEK SEGÍTSETEK :(
2012. aug. 1. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a 2 nap még nem olyan sok..Majd megjön az étvágya.Viszont mennyire langyos az a víz? nem szabad túl melegre csak szoba hőmérsékletűre.Egyébként mi régen saját magunk fogtunk nekik a halastónál pici élő halakat és imádta üldözni aztán elmarta és megette. :D Lehet a tiédnek is megjönne az étvágy hogy ha élő halat lát..Egyébként ilyen 4-5 cm-es pici halak voltak.Azt hiszem pici keszegek és hálóval is ki tudod fogni őket mivel valamelyik horog túl nagy lenne nekik.De ha ez se kéne neki vagy nincs a közelben tó és még mindig nem eszik akkor viszont el kéne gondolkodni a dokin...
2012. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 napja vetted,elehet még szokják a környezetet.

Mit adsz nekik enni? A fagyasztott fehér halat az enyémek imádják, míg kicsit voltak a szárított bolhát és a szívmixet is nagyon szerették. Mostmár fagyasztott csirkemájat is kapnak. Konzervet ne adj nekik,kész kajákat nem ehetenek.

2012. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
adtam már nekik szív mixet,meg halat is.egyiket sem edték.viszont tegnap az eladó akitől vettem beszétlme vele,és adott valamiylen tápot,azt ették.a vizük langyos,inkább hidegnek modnanám mint melegnek, de iylen 25 fokos lehet.
2012. aug. 5. 11:07
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a segítséget:)
2012. aug. 5. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!