Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 6-8 cm-es sárgafülű ékszertekn...

6-8 cm-es sárgafülű ékszerteknős mit ehet?

Figyelt kérdés
Mármint nem szeretem mindig a szárított halakat adni mert szerintem nem túl egészséges.Az nem baj ha adok neki földigilisztát,legyet,rovarokat stb..Növényi eredetű táplálékot mit ehet?
2012. júl. 20. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szia jól teszed hogy nem csak szárított halat adsz neki, adj neki rendes élő kisebb csalihalat is, de ha nagyon nagy neki, és nem bírja megrágni, vágd fel neki, és úgy add be.. de vehetsz neki sztirmixet is, ami ilyen kis nasinak szolgál neki, de tartalmaz vitaminokat is.. amugy az nem baj, ha rovarokat meg gilisztát adsz neki, de csak mérsékelve :) sok sikert
2012. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 OltásMestere válasza:
Nekem is volt egy én salátát adtam neki meg ilyen kis rákokat azt lehet veni álatkereskedésben azt imádják .
2012. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ranctalpas válasza:
csiga, földigiliszta, tubifex, vízi bolha, szúnyoglárva, légy, marhaszív, mirelit hal.
2013. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!