Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez az ékszerteknős milyen nemü?

Ez az ékszerteknős milyen nemü?

Figyelt kérdés

itt a kép róla: [link]

[link]

[link]


[link] szerintetek aranyos? És illik rá a baba név?



2012. ápr. 10. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudnál a karmáról csinálni egy képet akkor megtudom mondani de, lánynak tűnik de nem biztos ha látom a karmát akkor megtudom mondani.Nagyon cuki.
2012. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen nemű ezt így nehéz megmondani. A baba név végül is most még illik rá de 2-3 év múlva már akkora lesz mint egy hamutartó. Nekem is volt ékszerteknősöm 6 éves korában nagyobb volt mint egy DVD lemez. Én tökinek hívtam mert azt hittem fiú közben nőstény mert rajta kaptam hogy a kertben rakja a tojásokat. Elég szépen megnyúlt a képem. Most 9 éves lehet már 2 éve nincs nálam mert elköltöztem ide a fővárosba és mivel albérletbe jöttem így nem akartam az akváriumot cipelni autóval ami kb a fél csomagtartót elfoglalja plusz a teknősnek sem tett volna jót a 2 órás utazás. Most az egyik jó barátomnak ajándékoztam ő vigyázz rá de ritkán találkozunk sajnos :(
2012. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Megpróbálok csinálni még képet. Írjatok még!
2012. ápr. 10. 21:04
 4/6 A kérdező kommentje:

[link] ezen talán látni. vagy ezen:

[link]

2012. ápr. 10. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kislány lehet.

Nagyon édes :), az enyémek már rég voltak ilyen picik.


A baba név illik rá, az egyik nagy teknősöm Picinynek hívják, pedig már rég nem pici :)

(a két nagy 14 éve, a kisebbik 6 éve van meg.)

2012. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem is lány...magas a páncélján az a kis taréj xd lehet hülyén fogalmaztam de vmi olyasmi.
2012. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!