Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek teknős ügyben?...

Mit tegyek teknős ügyben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nemrég lett egy igen nagyon fiatal ékszerteknősöm,még nagyon kicsi akkora ,hogy kisebb mint a kis ujjam.7 féle eledele van-szárított shrimp

-liofilizált*csonti

*szív mix

*humuszgiliszta

*lisztkukac

-szárított gammarus

-liofilizált razbóra

-szárított hal

És szegényke nem akar enni,adom neki már mindent kapott a sok közül és nem eszi eggyiket sem,most mit kell tennem?



2012. ápr. 10. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld apróra vágott fagyasztott ( felengedett) hallal etetni , ne csodákkal . :)
2012. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ,pont van hal a hűtőben,harcsa jó neki(törpe) ?
2012. ápr. 10. 13:52
 3/9 anonim válasza:
szerinte tropus tekivegyest vegyél neki ;)
2012. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen hal jó neki . A teknőseimet csak fagyi hallal etetem ( persze ,egy kis plusz kálcium , zöldség) már 20 éve.

Vágj le egy pici darabot , olvaszd ki vízben . meg fogja enni. Ez a fő tápláléka.

2012. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia :) most adhatsz neki halhúst, de későbbre vegyél neki apróhalat /Auchan/, mert akkor a belsőségeit, szálkáit is megeszi,így több vitaminhoz jut. Ráadásul a színhús zsírpos is lehet.
2012. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csibexke ***** válasza:
én adok nekik keszeget de pontyot is darabolva :D
2012. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem ilyen szarok kellenek neki hanem trágya geleszta kell neki . az enyémnek élő kárászt is adtam , a fentiek közül a lisztkukac a meg a giliszta ami meg ehető egz teknősnek. de sajnos ha ezt sem eszi gratulálok van egy értelmi fogyatékos

tekid. :)( az enyémnek ilyenkorában nzers csirkemellet adtam

csak késöbb adtam neki egeret , széttépte mint papgzerek a poharat :)

2012. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor szegény teki tényleg értelmileg "káros" egy kicsit,mindent próbáltam,egész nap a szűrő mögött alszik :s ki se mászik a partra csak valamikor a vízen lebeg és kész ha megy a lámpa
2012. ápr. 19. 20:47
 9/9 anonim válasza:
dee adhatsz neki öblített nyers puha májat.amúgy ilyen hülyeségeket ne adj neki ez fontos!mert ezekben teli van mindenféle műanyaggal és a rendes tápanyag nincs benne csak egészségtelenek!ha ilyeneket adsz nekik akkor d-vitamin hiánya lesz.
2012. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!