Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem tud enni a teknősöm?

Miért nem tud enni a teknősöm?

Figyelt kérdés
Van egy elég pici hieroglifás teknősöm. Nem tudom mennyi idős de még pici és csontit szoktam neki adni. Meg is próbálja megenni csak amikor ráharapna kicsúszik a szájából. Van amikor lemegy a csonti a terrárium aljára és ő utána menne, de nem tud, mert a páncélja fent tartja a víz tetején. Beteg, vagy csak még nagyon kicsi és azért csinálja ezt?
2009. jún. 12. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kicsi még és azért. bár ha nagyon nem emgy neki szerintem vidd el orvoshoz nehogy éhenhaljon :S
2009. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az állatorvost, hogy mivel kéne etetni, vagy neten nézelődj.Vagy adj neki tekimüzlit vagy ilyen kis szárított rákot az fent marad a víz tetején.Vagy a szigetére rakd a kaját, esetleg amikor eszik szedd ki a vízből és egy kis lavórba rakd be és úgy adj neki enni!Nehogy éhen haljon!
2009. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 13. 06:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Párszor azóta etettem bele harapott meg minden de sajnos azóta sem javult az étvágya és az előbb amikor megnéztem akkor észre vetem, hogy nem él. Valószínüleg beteg volt mikor meg vettem mert körülbelül egy hete volt meg.
2009. jún. 19. 16:35
 5/5 anonim válasza:

Vedd ki és sétáltasd a szobádban attól jobb étvágya lesz...egyébként nekem is amikor kicsi volt nem tudta megenni a baba tápot addig csak picit harapdálta.2 hét után egyben bekapja.aztán el lehet kezdeni szárított hallal etetni.de ha semmit sem tud rendesen megenni vágd fel minnél kisseb darabokra.

Lehet hogy nem cseréled eleget a vizét nem napozik eleget.ha kérdés van:

riska222@citromail.hu

2009. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!