Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan akváriumban tartható...

Van olyan akváriumban tartható teknős, aminek nem kell szárazföld vagy szikla amire kijöjjön, hanem egész nap úszkál, mint a tengeri teknősök?

Figyelt kérdés
És ha van ilyen be lehet rakni a halak közé, vagy megeszi őket?
2011. dec. 19. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mindnek kell kimászó. viszonylag nagy hely kell nekik, a páncélmagasságuk szor 1,5 magasságú vízszint. azért is kell a KIMÁSZÓ, MERT OTT TUDNAK NAPOZNI, HA MEGVILÁGÍTOD EGY KIS lámpával, akkor lesz meg a d-vitamin bevitelük. a halakat meg gondolom azért kérdezed, mert akváriumban akarod tartani. a teknős halakkal táplálkozik, meg fogja enni őket.
2011. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden teknősnek kell olyan hely ahova kijöhet. Egy se fog egész nap a vízben lenni. Halakkal nem szerencsés őket tartani mert ha nem eteted rendesen akkor megeszi a kisebb halakt ha pedig rendesen kap enni akkor is lecsipkedi a halak hátsó uszonyát és úgy meg nagyon csúnyák.....
2011. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Janezs ***** válasza:
Nekem a pézsmateknősöm sosem jön ki a vízből.Pedig van bent nálla kimászó. kis termete milyatt szerintem nagyobb sügerekhez beteheted.
2011. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
millyat? gratulálok! :D
2012. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!