Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan kell rendesen kitakarít...

Hogyan kell rendesen kitakarítani egy nagy teknősakváriumot?

Figyelt kérdés
Amíg kicsik voltak a teknősök és kis akváriumuk volt, addig kivittem a kádba, valamilyen tiszítószerrel kimostam, jól kiöblítettem. De most nagy akváriumuk van, amit nem bírok még üresen sem kivinni, de ha kitudnám sem férne el a kádban :D A vizet természetesen kihordom vödörrel, meg vissza, de attól még az akvárium elég büdi marad... Nem merek tisztítószert alkalmazni, mert ezzel a módszerrel utána nem tudom kiszedni teljesen (kimeregetéssel) és nem hinném, hogy jót tenne a teknősöknek egy habparty. :D Ti hogy szoktátok?
2009. máj. 3. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem amikor volt még tekim,ugyanigy voltam,én vettem egy kb másfél-2 méteres csövet és azzal szivattam le mindig a vizüket.nálam bevált ez a dolog
2009. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!